Mesaj gönder
Alan 3, blok B, huafeng huayuan bilim ve teknoloji yenilik parkı, baoan bölge, shenzhen, guangdong, çin
Ana sayfa

Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Fabrika turu

Çin Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
Hwalon iyi bir iş ortağı, profesyonel ve verimli.

—— Mark Owens

Bu şirketin hizmetinden çok memnunum, her zaman detaylarını bana tam hastayla açıkla ve bana mükemmel çözümler sunarım.

—— Divya Jain

Hwalon iyi kurulmuş bir üretim kuruluştur, mallar üstün kalite ve cazip fiyatlarla. Güzel onlarla işbirliği yapmaya çalışın.

—— 김태국

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.
Ball roller mill
Meeting-room
Workshop
Sorting
Withstand high-voltage testing
Soldering
Insert Chip
Printing electrode
Shaping-through pressure
Drying
Sintering

Ball roller mill

Meeting-room

Workshop

Sorting

Withstand high-voltage testing

Soldering

Insert Chip

Printing electrode

Shaping-through pressure

Drying

Sintering

 • Üretim hattı
  Hwalon elektronik limited 2009 yılında kurulmuş, profesyonel elektronik bileşenler araştırma, geliştirme ve üretim ile bir kuruluştur. Ulusal yüksek teknoloji işletmelerinin çoğu, üretim ekipmanları, test ekipmanları yabancıdan ithal edilmektedir. Şirketin bir dizi yüksek teknolojili ürünü var, teknik göstergelerin ürünü önde gelen yerel seviyeye ulaştı, şirketler çift koruma ünitelerinin kalite ve güvenilirliğine sahip oldular. ISO9001: 2000 kalite yönetim sistemi belgelendirme ve uluslararası otorite "SGS" çevre testi ile ürünler zararsız, ulusal CQC ürün sertifikasyonu, UL sertifikası AB TUV aracılığıyla çeşitli ürün serisi ile yıllar sonra, teknoloji şirketleri ve piyasa kılavuzu olarak belgelendirme.

  Bitki alanı, modern bilimsel araştırma ve geliştirme, birinci sınıf üretim hatları, montaj tesisi, test merkezleri, servis merkezleri, kongre merkezleri, laboratuarlar, eğitim odaları ile binanın temeli olan 10.000 metrekaredir. yerli birinci sınıf PTC algılama elemanının geliştirilmesi, üretim üssü, üretim kapasitesi yüz milyona ulaşacak.

 • OEM / ODM
  Shenzhen Hwalon Elektronik Limited, Murata için OEM'dir.

 • Ar-Ge
  Shenzhen Hwalon Elektronik Limited, araştırma ve geliştirme konusunda uzmanım ve tüm dünyadaki müşteriler için PTC / NTC Termistör üretiyoruz.

  Böylece, Ar-Ge fabrika için bir zorunluluktur.

  Zengin deneyime sahip birçok mükemmel yetenekli araştırma personeli, araştırmaya odaklanmak ve müşteriden farklı ürün gereksinimleri için daha fazla yeni ürün geliştirmek için burada toplanmaktadır.

  Gereklilikleri ne olursa olsun, ya da standardın ne olduğu önemli değil, araştırma personeli, müşterilerin taleplerini karşılamak için yapabileceğimiz her şeyi anlamaya çalışacaktır.

  Ayrıca, müşteri tarafında herhangi bir teknik soru veya sorun yaşanırsa, onlar da bütün kalbiyle başa çıkacak ve çözeceklerdir.

  Buna ek olarak, en önemli şey, araştırma personelinin yeni ürünleri araştırırken ve geliştirirken, diğer rakiplere kıyasla birim fiyatını çok fazla yükseltmemesi için üretim maliyetini sıkı bir şekilde kontrol etmesidir.

  Bu durumda, müşteriye sunduğumuz ürünümüz, evden ve yurtdışından yüksek itibar elde eden yüksek kaliteli ve uygun fiyatlıdır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Skyfu

Tel: 86-13713710768

Faks: 86-755-61640998

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)