Alan 3, blok B, huafeng huayuan bilim ve teknoloji yenilik parkı, baoan bölge, shenzhen, guangdong, çin
iyi kalite MCH Seramik Isıtıcı satış için
iyi kalite MCH Seramik Isıtıcı satış için
Hwalon iyi bir iş ortağı, profesyonel ve verimli.

—— Mark Owens

Bu şirketin hizmetinden çok memnunum, her zaman detaylarını bana tam hastayla açıkla ve bana mükemmel çözümler sunarım.

—— Divya Jain

Hwalon iyi kurulmuş bir üretim kuruluştur, mallar üstün kalite ve cazip fiyatlarla. Güzel onlarla işbirliği yapmaya çalışın.

—— 김태국

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.

1 2 3 4
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd. Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Markalar : HWA
No. Çalışanları : 301~500
Yıllık satış : 2000000-5000000
Yıl kurulan : 2010
İhracat p.c : 80% - 90%
SHENZHEN Hwalon Electronic Co, Ltd, ağırlıklı olarak araştırma, geliştirme, üretim ve PTCR sıcaklık algılama direncinin uygulaması ile incelenmiştir, küresel bir azınlıklardan biri olan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. bileşenleri korumak. 2009 yılında kurulan, Çin PTCR endüstrisinin bir yıldız kuruluş haline gelmiştir. Gelişmiş üretim ekipmanları setlerine sahiptir ve mükemmel zanaat algılama araçlarının ve bir grup yerli üst düzey profesyonel ve teknik personelin bir PTCR üretim üssü kurmuştur.

Orta Çin, Tianjin Üniversitesi, Xi'an Communications Üniversitesi, vb. Teknoloji Enstitüsü olarak yüksek öğrenim kurumlarından profesyonel personel ile işbirliği yaparak, PTCR serisinin elektronik balastı ve elektrik tasarruflu lamba için PTCR ürünleri geliştirdik. yumuşak-başlangıç, üç renkli tüp için degaussing dönüş devresi bileşenleri, PTCR bileşenleri ve gerilim trafosu, dijital evrensel metre, dijital kilovat-saat metre, iletişim aparatları, geçişi için bileşenleri, geçişi ve korunması için parçalar buzdolabı, elektrikli makine marş motoru, klima, sıcak hava fanı, sivrisinek cihazı, vb. İç piyasada PTCR ticaretinde yüksek prestijli olmaktan gurur duyuyoruz. 2010 yılında İsviçre SGS uluslararası çevre koruma onaylama (ROHS kimlik doğrulaması) testini ve ISO 9001 uluslararası kalite yönetim sistemi kimlik doğrulamasını 2011 yılında tekrar tekrar geçtik. Geçtiğimiz günlerde yabancı PTC termistör endüstrisinden daha fazla gelişmiş reçete ve üretim teknolojisini kullanıma sunduk. Bu kurumsal ürünün temel teknolojisi, eski ve yeni müşterilerimizin kalitesiyle bir hizmet platformu sunmuştur.

Ürünlerimiz sadece büyük bir iç pazara sahip değil, aynı zamanda Güneydoğu Asya, Doğu Avrupa, Hindistan, Batı Avrupa ve Kuzey Amerika gibi uluslararası pazarlarda da iyi bir satış bulmaktadır.

İletişim bilgileri
Shenzhen Hwalon Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Amy Li

Tel: 86-18520896931

Faks: 86-755-61640998

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)